Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Archiwum

Archiwum Aktualności zrzeszeń

Przeczytaj wywiad jakiego udzielił Edward Tybor, przewodniczący Rady Zrzeszenia Banku BPS i prezes Zarządu Tatrzańskiego Banku Spółdzielczego.
W bankach spółdzielczych dostępność i lokalność doskonale łączy się z innowacyjnością przekonuje P. Pyzik p.o prezesa SGB-Banku SA.
Od 07.10.2017 Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie posiada status Banku niezrzeszonego współpracującego z Bankiem BPS S.A.
Audycja w radiowej Jedynce poświęcona porozumieniu ZUS i banków spółdzielczych.
Seminarium CEDUR dla przedstawicieli banków spółdzielczych "Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu w bankach spółdzielczych. Wyniki inspekcji w tym zakresie. Zmiany w ustawie AML spowodowane IV Dyrektywą" 29 listopada 2017 r.
Zupełnie nowa oferta SGB już za miesiąc: konto, karta i aplikacja mobilna wspólne dla wszystkich banków zrzeszenia
W dniach 10-11 października 2017 roku, w hotelu Aqarius w Kołobrzegu odbyło się Zgromadzenie Prezesów Spółdzielczej Grupy Bankowej.
Ukazało się w nowej odsłonie najstarsze czasopismo sektora banków spółdzielczych - Magazyn Bank Spółdzielczy, który wydawane jest nieprzerwanie od 1964 roku.
Ukazał się kolejny numer Biuletynu makroekonomicznego opracowanego w Departamencie Skarbu, SGB-Banku SA w Poznaniu
Pożegnania i gratulacje dla byłych i nowych Prezesów Banków Spółdzielczych SGB.
11 października 2017 odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielczego Systemu Ochrony SGB (IPS-SGB)
Drugi Fotospacer z Bankiem BPS Mobilnie po warszawskiej Woli już w najbliższy weekend
Wywiad z Paweł Pyzikiem wiceprezesem zarządu, p.o. prezesa SGB-Banku SA w magazynie Sieci Prawdy
Dekpol podjął uchwałę o dokonaniu przydziału 20.000 sztuk obligacji na okaziciela serii DB o łącznej wartości nominalnej 20 mln zł na rzecz SGB-Banku SA
Zobacz film z podpisania umowy sponsorskiej pomiędzy SGB-Bank S.A. a PGE Skry
W. Żółtkowski - wiceprezes Systemu Ochrony Zrzeszenia BPS o tajnikach zarządzania ryzykiem w małym banku spółdzielczym
Na mocy porozumienia zawartego pomiędzy ZUS a Bankami Spółdzielczymi, wśród świadczeniobiorców ZUS promowane będą bezgotówkowe formy pobierania świadczeń.
Zarząd SGB Banku złożył doniesienie do prokuratury Rozmowa z Pawłem Pyzikiem, wiceprezesem Zarządu SGB Banku, p.o. Prezesa Panie Prezesie, w ostatnim czasie w mediach pojawiają się informacje na temat prowadzonego w prokuraturze śledztwa w sprawie „niedopełnienia obowiązków przez osoby, zobowiązane do zajmowania się sprawami majątkowymi SGB-Banku...
Puls Biznesu w artykule Prokuratura prześwietla SGB-Bank, zastanawia się czy w banku nie doszło do niegospodarności na co najmniej 70 mln zł.
Specjalnie dla internetowego portalu bankowości spółdzielczej bs.net analiza przygotowana przez analityków BIK. Nazwana BIK-SBS.

Strony