Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Archiwum

Archiwum Aktualności zrzeszeń

Na współpracę jesteśmy otwarci programowo wobec każdego banku spółdzielczego. Jednym z naszych statutowych celów i obowiązków jest promowanie i dbałość o markę banku spółdzielczego, mówi Krystyna Majerczyk-Żabówka, Prezes Zarządu KZBS w specjalnym wywiadzie dla portalu bs.net
W dniu 22 czerwca odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Udziałowców Bankowego Ośrodka Doradztwa i Edukacji.
Seminarium „ Zmiany w ustawie o usługach płatniczych – podstawowy rachunek płatniczy, przenoszenie rachunków", 29 czerwca 2017 roku
W dniu 21 czerwca br. w Warszawie miała miejsce uroczysta inauguracja Święta Spółdzielczości Bankowej 2017. Organizatorem wydarzenia był Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, a tegorocznymi partnerami medialnymi: TVP3, PAP Centrum Prasowe, bs.net.pl oraz magazyn „Głos Banków Spółdzielczych”.
W dniu 20 czerwca br. odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. Wzięło w nim udział 299 z 491 akcjonariuszy reprezentujących łącznie 394 831,604 głosów, co stanowi 94,63% ogółu głosów.
W dniu 19 czerwca br. odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółdzielni Systemu Ochrony Zrzeszenia BPS.
Bank BPS przygotował animację promującą Program TalentowiSKO Banków Spółdzielczych.
Dla wielu z nas ostatnie dwa tygodnie czerwca to istny maraton spotkań
Komitet Wykonawczy Europejskiego Stowarzyszenia Banków Spółdzielczych (EACB) spotkał się dzisiaj w Barcelonie na 30. posiedzeniu.
EACB we współpracy z Akademią Naukową Think-Tank z przyjemnością ogłasza szóstą edycję konkursu na najlepszą pracę badawczą w dziedzinie banków spółdzielczych.
Ukazał sie kolejny numer Biuletynu makroekonomicznego opracowanego w Centrum Skarbu i Relacji Biznesowych SGB-Banku SA w Poznaniu.
W ramach patronatu nad Świetem Spółdzielczości Bankowej, TVP3 planuje emisję relacji z obchodów Święta w ogólnopolskich programach „Co niesie dzień” oraz „Dziennik Regionów”.
6 czerwca 2017 roku w Poznaniu odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielczego Systemu Ochrony SGB.
W siedzibie Banku BPS wręczone zostały nagrody w Programie TalentowiSKO Banków Spółdzielczych
Zdzisław Kupczyk - Prezes Zarządu Banku BPS SA o wyzwaniach związanych z ewolucją infrastruktury technologicznej na rynku usług bankowych
dr Sławomir Czopur - Prezes Zarządu SSO Zrzeszenia BPS o modelach funkcjonowania Centrów Usług Wspólnych w spółdzielczych grupach bankowych na terenie Europy.
Wypowiedź Dariusza Olkiewicza - Wiceprezesa Banku BPS SA w Warszawie o nadziejach związanych z funkcjonowaniem Centrum Usług Wspólnych.
Adam Skowroński - Prezes Zarządu Spółdzielczego Systemu Ochrony SGB o przygotowaniach do audytu bezpieczeństwa informatycznego w grupie.
Wypowiedź Ziemowita Stempin - Wiceprezesa SGB-Banku SA w Poznaniu podczas FRBS 23.05.2017 r
KZBS zorganizował szkolenie dotyczące zmian wprowadzanych przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) . w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych

Strony