Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Aktualności

Fundacja Trading Jam, wystosowała list otwarty do KNF z propozycją wypracowania regulacji prawnych.
Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku wydał w dniu 21 listopada 2017 r. postanowienie o ogłoszeniu upadłości SKOK „Wybrzeże
Mastercard poszerza grono detalistów uczestniczących w Priceless Specials. W ostatnim czasie decyzję o dołączeniu do tego programu lojalnościowego podjęły kolejne renomowane marki handlowe.
Autonomiczne samochody na ulicach, które podczas jazdy będą na bieżąco informowały o kolizjach, korkach, a nawet powalonych drzewach. Fani gier VR i AR będą cieszyć się niesamowitymi i realistycznymi wrażeniami – tak sieć 5G zmieni nasze życie.
Reforma wymiaru sprawiedliwości oraz zakaz handlu w niedziele - to główne propozycje legislacyjne, którymi zajmowali się posłowie.
Roman S., do niedawna ulubiony ekspert TVP ds. niegodziwości banków i sądów, odpowiada przed sądem za wyłudzenie pieniędzy z banku

Redakcja

O nas:

Bs.net.pl to zawsze aktualne informacje, wartościowe autorskie artykułu i relacje, a przede wszystkim wyjątkowa grupa odbiorców. To czyni , że Bs.net.pl jest uważany w sektorze bankowości spółdzielczej za opiniotwórcze medium.
 
Wśród odbiorców portalu bs.net.pl jest kadrę zarządzającą bankami spółdzielczymi oraz firmai wspierającymi sektor bankowości spółdzielczej, pracownicy banków spółdzielczych oraz instytucji centralnych.
 
Miesięcznie odwiedza nas średnio ok.25.000 tysięcy unikalnych użytkowników, którzy generują blisko 80.000 tysięcy odsłon. Warto zaznaczyć, że większość wejść na strony portalu bs.net.pl to odwiedziny świadome. To specjalistyczna grupa odbiorców dostarczanych treści.
 
Serwis działa nieprzerwanie od 2002 roku. Przez wiele lat redagowany przez Annę Lewkowską, która nadała kształt i charakter portalowi. W chwili obecnej portal prowadzony jest  przez Krystynę Wojtaszek.
 
Zespół redakcyjny wspiera: Janusz Orłowski oraz Andrzej Malanowski.
 
Dane kontaktowe:
 
Bs.net. Krystyna Wojtaszek
Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej
Rejestr Czasopism i Dzienników nr 853
E-mail: redakcja@bs.net.pl, 
 
Redakcja:
ul. Heleny Modrzejewskiej 15
60-184 Poznań
REGON: 366405822
NIP: 9720480524
 
Redaktor naczelny – Krystyna Wojtaszek (tel. +48 694 333 586) mail: k.wojtaszek@bs.net.pl 
W sprawach dotyczących portalu Bs.net.pl - kontakt z red.nacz. 
 
Informacje o działalności i produktach BS-ów zamieszczane są nieodpłatnie. Prosimy przesyłać je na adres redakcja@bs.net.p
 
 
 
REKLAMY W BS.NET - redaktor@bs.net.pl ;
 
 
 
Zapraszamy do współpracy firmy współpracujące z sektorem bankowości spółdzielczej.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i powielanie za zgodą Redakcji