Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Aktualności zrzeszeń

Na współpracę jesteśmy otwarci programowo wobec każdego banku spółdzielczego. Jednym z naszych statutowych celów i obowiązków jest promowanie i dbałość o markę banku spółdzielczego, mówi Krystyna Majerczyk-Żabówka, Prezes Zarządu KZBS w specjalnym wywiadzie dla portalu bs.net
W dniu 22 czerwca odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Udziałowców Bankowego Ośrodka Doradztwa i Edukacji.
Seminarium „ Zmiany w ustawie o usługach płatniczych – podstawowy rachunek płatniczy, przenoszenie rachunków", 29 czerwca 2017 roku
W dniu 21 czerwca br. w Warszawie miała miejsce uroczysta inauguracja Święta Spółdzielczości Bankowej 2017. Organizatorem wydarzenia był Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, a tegorocznymi partnerami medialnymi: TVP3, PAP Centrum Prasowe, bs.net.pl oraz magazyn „Głos Banków Spółdzielczych”.
W dniu 20 czerwca br. odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. Wzięło w nim udział 299 z 491 akcjonariuszy reprezentujących łącznie 394 831,604 głosów, co stanowi 94,63% ogółu głosów.
W dniu 19 czerwca br. odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółdzielni Systemu Ochrony Zrzeszenia BPS.
Bank BPS przygotował animację promującą Program TalentowiSKO Banków Spółdzielczych.
Dla wielu z nas ostatnie dwa tygodnie czerwca to istny maraton spotkań
Komitet Wykonawczy Europejskiego Stowarzyszenia Banków Spółdzielczych (EACB) spotkał się dzisiaj w Barcelonie na 30. posiedzeniu.
EACB we współpracy z Akademią Naukową Think-Tank z przyjemnością ogłasza szóstą edycję konkursu na najlepszą pracę badawczą w dziedzinie banków spółdzielczych.

Strony