Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Aktualności banków spółdzielczych

Z danych KNF wynika, że średnia jakość portfeli kredytowych dla samych banków spółdzielczych wynosi 7,1% i charakteryzuje się niewielkim wzrostem tego wskaźnika.
7.12.2017 r. odbył się Jubileusz 70-lecia Banku Spółdzielczego w Miliczu. W uroczystości wzięło udział ponad 150 osób – członków i Klientów Banku, kontrahentów oraz członków Rady, Zarządu i pracowników.
Wyjątkowego Świątecznego Czasu życzy O.K. Bank Spółdzielczy
Bank Spółdzielczy w Raciborzu został sponsorem konkursu „Bezpieczne Rolnictwo Powiatu Raciborskiego”.
„Odblask to nie obciach” pod takim hasłem we wtorkowy poranek wystartował również w Gnieźnie ogólnopolski projekt promujący noszenie odblasków wśród dzieci i dorosłych.
Dziennik Elbląski: W środę (13.12) podczas gali Fundacji Elbląg przyznano tytuł Filantropa Roku 2017.
Idea Szlachetnej Paczki, niezwykle bliska idei spółdzielczości, po raz piąty połączyła Pracowników ESBANKU Banku Spółdzielczego.
Informacja o zamiarze ujęcia w sprawozdaniach finansowych za 2017 rok odpisów aktualizujących wartość aktywów finansowych
8 grudnia 2017 r. Bank Spółdzielczy w Limanowej świętował jubileusz 140-lecia działalności. Wydarzenie to było doskonałą okazją do przedstawienia historii i dorobku Banku, bowiem uroczystość połączono z promocją książki, Antoni Józef Mars Herbu Noga (1819-1905), Pamiętnik.
Bank Spółdzielczy w Raciborzu po raz kolejny wsparł akcję SZLACHETNEJ PACZKI

Strony