Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Z innej beczki

Tego lata urlop w miejscu zamieszkania spędza 50 proc. kobiet i 39 proc. mężczyzn. Spośród wyjeżdżających, to panie częściej preferują dalekie, podróże poza Europą.
Zamiast odcinać się od internetu, lepiej ograniczyć swoją aktywność w sieci.
Wypadek drogowy może kojarzyć się przede wszystkim z tragiczną w skutkach kolizją, w której bierze udział dwóch lub więcej uczestników ruchu drogowego, ale okazuje się, że zdarzenia z udziałem tylko jednego pojazdu pochłaniają ogromną liczbę ofiar
Chęć odwiedzenia serwisu z ogłoszeniami o zatrudnieniu zaczyna rosnąć w Polakach w niedzielę i osiąga swoje maksimum w środę .
Internet staje się pierwszym źródłem wiedzy medycznej i coraz częściej zastępuje wizyty u lekarzy – wynika z analizy Instytutu Monitorowania Mediów.
Za mniej więcej 10 lat ceny samochodów elektrycznych zaczną się zrównywać z cenami tradycyjnych aut – oceniają eksperci Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych.
Kuchnia to serce domu, w którym toczy się życie rodzinne oraz miejsce, gdzie przyrządzane są posiłki dla bliskich i gości.
Tylko 13 proc. całkowicie wyłącza urządzenia mobilne na wakacjach.
Drony już wkrótce mogą przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. W Polsce i na świecie testowane są różne zastosowania dla tych urządzeń
Więcej niż co trzecie wywoływane zdjęcie jest zrobione telefonem.

Strony