Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Fotoreportaże

Do 2025 roku Kazachstan całkowicie zrezygnuje z cyrylicy na rzecz alfabetu łacińskiego
Organizatorzy: Bank Spółdzielczy w Gnieźnie i Społem PSS Gniezno, zapewnili sporą dawkę emocji futbolowych i liczne atrakcje dla publiczności.
Bank Spółdzielczy w Miliczu powstał 06.11.1947 roku (data rejestracji sądowej) pod nazwą Bank Ludowy Spółdzielnia z Odpowiedzialnością Ograniczoną z inicjatywy grupy 13 osób, najaktywniejszych mieszkańców Milicza
Dania zmaga się obecnie z deficytem wykwalifikowanych pracowników. Może to być okazja dla pracowników z Europy Środkowo-Wschodniej, emigrujących w poszukiwaniu lepiej płatnej pracy, zwłaszcza że wynagrodzenia w Danii należą do najwyższych na świecie.
Blisko 20 tys. pasjonatów biegania z całego świata stanęło w niedzielę 12 listopada na starcie owianego legendą biegu z Maratonu do Aten. Co zrobić, aby stać się jednym z nich - jak zorganizować sobie udział w oryginalnym maratonie, z jakimi wydatkami trzeba się liczyć?
Mija właśnie 100 lat od śmierci jednego z najwybitniejszych płońszczan oraz wielkiego Polaka - dr Leona Rutkowskiego.
Kraj ten nazywany jest przedsionkiem Skandynawii, a jeśli zapytamy jego mieszkańców, za kogo się uważają, odpowiedzą, że właśnie za Skandynawów. Chodzi o Estonię - małe państwo nad Bałtykiem.
120 lat działalności Banku Spółdzielczego w Skoczowie oraz 70 lat działalności statutowej Banku w Skoczowie
Zobacz fotoreportaż jak wygląda centrala Banku Spółdzielczego w Łososinie Dolnej po zakończonym remoncie. Robi wrażenie...
W dniach 14-15 października 2017 r. Warszawski Bank Spółdzielczy czynnie uczestniczył w Święcie Dyni w Folwarku Bródno.

Strony