Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Razem z Concordią

Od początku 2017 r. Concordia przeprowadziła audyty majątkowe w wybranych placówkach, a w czerwcu br. wystartowała z akcją „20 Banków na 20-lecie Concordii”
Jak zabezpieczyć firmę przed przykrymi niespodziankami – finansowymi i wizerunkowymi?
Początek grudnia to start nowej, świątecznej kampanii, której hasło przewodnie brzmi właśnie: „Są rzeczy cenne i bezcenne”.
Jacek Smolarek, Prezes Zarządu Concordii Polska TUW oraz WTUŻiR Concordia Capital SA, znalazł się w prestiżowym gronie 25 Top Menedżerów w Finansach.
Concordia zdecydowała, aby od 1 stycznia 2018 r. zacząć oferować producentom drobiu nowy produkt tj. ubezpieczenie produkcji zwierzęcej od utraty zysku.
Coraz więcej Polaków wykonuje regularne badania lekarskie. Opublikowany przez GUS raport, oparty na przeprowadzanym co pięć lat Europejskim Ankietowym Badaniu Zdrowia (EHIS)* ujawnia, że aż 75% Polaków przynajmniej raz w życiu badało poziom cholesterolu we krwi. Badanie to najczęściej przeprowadzają osoby po 60. roku życia, częściej kobiety niż mężczyźni.
Zwalone konary drzew, ciągła ekspozycja na opady deszczu, śniegu, mróz, promienie słoneczne i wiatr, wreszcie – wandalizm. Wszystkie te czynniki mają negatywny wpływ na stan grobów naszych bliskich. Jak zadbać o nagrobek, by zminimalizować jego niszczenie i co zrobić, jeśli mimo podjętych środków zostanie on uszkodzony?
Dokładnie 20 lat temu TUW Wielkopolska (obecnie Concordia Ubezpieczenia) wystawił pierwszą polisę ubezpieczeniową.
534 wypadki drogowe, 49 osób zabitych i 654 osoby ranne – tak wyglądały policyjne statystyki po zakończeniu akcji „Znicz” przeprowadzonej w czasie długiego listopadowego weekendu w 2016 roku. Z roku na rok niestety rośnie liczba osób, które ucierpiały na polskich drogach w okolicach dnia Wszystkich Świętych.
Concordia Ubezpieczenia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (UEP) rozpoczęła swój autorski kierunek studiów podyplomowych – Ubezpieczenia Gospodarcze dla kadry menadżerskiej grupy Concordia

Strony