Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Razem z Concordią

W sobotę 17.06.2017 swoje urodziny obchodzi Concordia Polska - partner ubezpieczeniowy wielu banków spółdzielczych. Z tej okazji publikujemy list Prezesa Zarządu Pana Jacka Smolarka.
Nie stać mnie. Nie potrzebuję. Nigdy o tym nie myślałem. To najczęstsze odpowiedzi na pytanie, dlaczego ponad połowa Polaków (52 proc.) nie ma polisy na życie .
Z danych GFK wynika, że obecnie istnieje około 107 tys. sklepów spożywczych i spożywczo-przemysłowych*, z czego 96 proc. to niewielkie rodzinne biznesy, a nie nowoczesne sieci. Oznacza to, że powódź, ulewa, czy zwykła przerwa w dostawie prądu może doprowadzić do dużych strat finansowych.
Ile w Polsce jest sklepów? Czy większość z nich stanowią małe, rodzinne biznesy, czy raczej duże placówki takie jak supermarkety, hipermarkety czy dyskonty?
Grupa Concordia Ubezpieczenia zakończyła rok 2016 łącznym wynikiem finansowym wysokości +10,3 mln zł, przy sprzedaży w wysokości 424,3 mln zł.
Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce, aby zminimalizować możliwość nieprzyjemnych niespodzianek?
Z badania przeprowadzonego przez TNS OBOP wynika, że 59 proc. Polaków ubezpiecza swoje nieruchomości.
Najnowsze wyniki badań potwierdzają to, co wydaje się oczywiste. Polacy najbardziej obawiają się o zdrowie i życie swoich najbliższych.
Concordia Ubezpieczenia w najnowszym rankingu magazynu Motor uzyskała najniższy współczynnik związany ze skargami dotyczącymi ubezpieczeń komunikacyjnych kierowanych do Rzecznika Finansowego.
Wynik finansowy Grupy Concordia Ubezpieczenia w 2016 r. wyniósł łącznie +10,3 mln zł, przy sprzedaży w wysokości 424,3 mln zł.

Strony